Prawo cywilne

W ramach świadczonych usług, Kancelaria Notarialna zapewnia najwyższy stopień dyskrecji i poufności, zachowujemy w tajemnicy wszelkie okoliczności sprawy. Notariusz udziela porad prawnych dotyczących czynności notarialnych.

 

Na żądnie klienta, notariusz między innymi: poświadcza własnoręczność podpisu, zgodność kopii z okazanym dokumentem, pozostawanie osoby przy życiu lub w określonym miejscu, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni i spółek prawa handlowego, sporządza protesty weksli i czeków; przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów oraz na żądanie stron sporządza projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów.< powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi nowości w naszej kancelarii.

 

W dziale aktualności znajdą Państwo również wiele informacji o zmianach zachodzących w prawie.

więcej

Kontakt

Kancelaria Notarialna Notariusz Elżbieta Brewka

ul. Mikołaja Kopernika 1/1
10-510 Olsztyn
e-mail: elzbietabrewka@wp.pl
Tel.: 89 535 24 23
Fax: 89 535 33 99

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.Informacja o administratorze danych przejdź >


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.